توضیح تصویر
طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای در شیراز

فرش اقساطی شیراز

 

فرش اقساطی شیراز

 

 

فروش فرش اقساطی در شیراز توسط نمایندگی فرش شونهر در شیراز با دارا بودن زیباترین و متنوع ترین فرش ها با مبلغی به عنوان پیش پرداخت در ابتدای خرید انجام شده و مابقی مبلغ طی اقساط کوتاه مدت و یا بلند مدت پرداخت می گردد. پس این شرایط فوق العاده برای خرید فرش را از دست ندهید.


[ سه شنبه 21 مرداد 1399 ] [ 13:48 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


سوله کارخانه

سوله کارخانه

 

 

یکی از بزرگترین مزایای یک سوله صنعتی این است که می توانید آنها را برای مدت طولانی اجاره کنید. اجاره معمولی یک ملک مسکونی بین شش تا دوازده ماه است. در مقابل، یک ملک تجاری می تواند برای هرجای بین سه تا ده سال اجاره شود.

برای ساخت سوله می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

[ چهارشنبه 8 مرداد 1399 ] [ 18:37 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


تولید سوله

تولید سوله

 

این مزایای سوله می تواند یک نقطه فروش عالی باشد زیرا برداشت اول مهم است. اگر اجاره های احتمالی شما ظاهر بیرونی را دوست دارند، احتمالاً واحد تجاری شما را اجاره می دهند. اینجاست که گاراژهای برتر صنعتی که از رده های دیگر جدا شده اند، از بقیه متمایز می شوند. سفارشی های صنعتی و بازرگانی طراحی شده سفارشی ما به شکلی شیک و زیبایی شناسی طراحی شده است.

[ چهارشنبه 8 مرداد 1399 ] [ 18:36 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


افزایش ارتفاع سوله

افزایش ارتفاع سوله

یکی از بهترین مزایای سوله صنعتی در مقایسه با یک ساختمان این است که آنها چند منظوره هستند. یک خانه تنها می تواند یک ملک مسکونی باشد. ممکن است اگر خوش شانس باشید، از آن برای کلینیک های پزشکی نیز استفاده کنید. اما رسیدن به این کار دشوار است.

 

 

[ چهارشنبه 8 مرداد 1399 ] [ 18:33 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد