توضیح تصویر
بیلیارد در شیراز

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای در شیراز

بیلیارد در شیراز

 

بیلیارد در شیراز

 

ورزش بیلیارد در شیراز ورزشی است که به دلیل جذابیت بالا طرفداران بسیار زیادی دارد. این ورزش در یک فضای سرپوشیده و روی میزی مستطیل شکل که با پارچه سبز پوشیده شده، انجام می گیرد. در ورزش بیلیارد در شیراز از یک میله ی چوبی و تعدادی گوی که حداقل 3 و حداکثر 15 عدد می باشد، استفاده می گردد. لازم به ذکر است که به این گوی ها توپ و یا شار نیز گفته می شود.

بازی بیلیارد در شیراز یک نوع بازی توپی است و تفاوت عمده آن با بازی های توپی دیگر استفاده از توپ های فراوان می باشد. توپ های بیلیارد دارای رنگ های مختاف بوده و از رزین ساخته می شوند.

میله چوبی بیلیارد در شیراز باید 1 متر و 47 سانتیمتر باشد که از قسمت های مختلف شامل نوک، بدنه و دسته تشکیل می گردد. نوک چوب بیلیارد قسمتی است که بخش کمی از آن سفید رنگ است و طول آن 1 متر و 27 سانتیمتر می باشد. بدنه ی آن در میانه ی چوب قرار گرفته که به صورت صاف و با پهنای کم است. دسته چوب بیلیارد نیز پهن ترین قسمت آن بوده که به شکل مخروط می باشد.

ورزش بیلیارد در شیراز خود به دو رشته پاکت بیلیارد و اسنوکر تقسیم بندی می گردد. روش بازی بیلیارد به این صورت است که هر فرد باید توسط میله ی چوبی توپ ها را به داخل حفره ها انداخته ها و امتیاز کسب کند

[ يکشنبه 23 آذر 1399 ] [ 17:14 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]