توضیح تصویر
طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای در شیراز

وکیل خانواده در شیراز

وکیل خانواده در شیراز

 

حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز ،دانش اموخته ی گرایش حقوق خصوصی در ارشد آماده برای ارایه خدمات وکالت و مشاوره در انواع دعاوی حقوقی،کیفری،خانوادگی،ثبتی،بیمه،تجاری،تعزیرات،اداره کار،شهرداریو امور گمرکی همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت ها با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری می باشد.

[ دوشنبه 31 شهريور 1399 ] [ 19:15 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


فرش اقساطی

 

فرش اقساطی

 

 

 

نمایندگی فرش شونهر در شیراز ، امکان فروش فرش اقساطی در شیراز را برای همشهریان عزیز فراهم نموده است تا هر کس با هر توان مالی بتواند فرش های ما را خریداری کرده و از زیبایی منحصر به فرد آن بهره مند گردد.


[ سه شنبه 21 مرداد 1399 ] [ 13:49 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


فرش اقساطی در شیراز

 

فرش اقساطی در شیراز

 

 

همواره در هر خرید و فروشی وجود شرایط اقساطی برای خرید و فروش محصول حائز اهمیت بوده و لبخند رضایت را به لبان مشتریان خواهد آورد. خرید فرش نیز از این قاعده مستثنی نیست و نمایندگی فرش شونهر در شیراز نیز برای راحتی و رضایت مشتریان گرانقدر خود این امر را در نظر گرفته و اقدام به فروش فرش اقساطی در شیراز متناسب با توانایی مالی مشتریان خود نموده است.


[ سه شنبه 21 مرداد 1399 ] [ 13:49 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


فرش اقساطی شیراز

 

فرش اقساطی شیراز

 

 

فروش فرش اقساطی در شیراز توسط نمایندگی فرش شونهر در شیراز با دارا بودن زیباترین و متنوع ترین فرش ها با مبلغی به عنوان پیش پرداخت در ابتدای خرید انجام شده و مابقی مبلغ طی اقساط کوتاه مدت و یا بلند مدت پرداخت می گردد. پس این شرایط فوق العاده برای خرید فرش را از دست ندهید.


[ سه شنبه 21 مرداد 1399 ] [ 13:48 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


سوله کارخانه

سوله کارخانه

 

 

یکی از بزرگترین مزایای یک سوله صنعتی این است که می توانید آنها را برای مدت طولانی اجاره کنید. اجاره معمولی یک ملک مسکونی بین شش تا دوازده ماه است. در مقابل، یک ملک تجاری می تواند برای هرجای بین سه تا ده سال اجاره شود.

برای ساخت سوله می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

[ چهارشنبه 8 مرداد 1399 ] [ 18:37 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


تولید سوله

تولید سوله

 

این مزایای سوله می تواند یک نقطه فروش عالی باشد زیرا برداشت اول مهم است. اگر اجاره های احتمالی شما ظاهر بیرونی را دوست دارند، احتمالاً واحد تجاری شما را اجاره می دهند. اینجاست که گاراژهای برتر صنعتی که از رده های دیگر جدا شده اند، از بقیه متمایز می شوند. سفارشی های صنعتی و بازرگانی طراحی شده سفارشی ما به شکلی شیک و زیبایی شناسی طراحی شده است.

[ چهارشنبه 8 مرداد 1399 ] [ 18:36 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


افزایش ارتفاع سوله

افزایش ارتفاع سوله

یکی از بهترین مزایای سوله صنعتی در مقایسه با یک ساختمان این است که آنها چند منظوره هستند. یک خانه تنها می تواند یک ملک مسکونی باشد. ممکن است اگر خوش شانس باشید، از آن برای کلینیک های پزشکی نیز استفاده کنید. اما رسیدن به این کار دشوار است.

 

 

[ چهارشنبه 8 مرداد 1399 ] [ 18:33 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


طراحی لوگو در شیراز

طراحی لوگو در شیراز


 
طراحی لوگو با توجه به انواع آن و زمانی که صرف طراحی آن میشود دارای قیمت های متنوعی است. طبیعی است که هرچه زمان بیشتری صرف طراحی یک لوگو شود هزینه طراحی هم افزایش می یابد.

لوگو نباید گنگ و مبهم باشد تا بیننده  متوجه موضوع فعالیت شرکت شود. یک طراحی خوب لوگو ، طرحی است که بیننده با نگاه کردن به آن هم تحت تاثیر زیبایی و خلاقانه بودن آن قرار بگیرد هم به راحتی متوجه فعالیت شرکت صاحب لوگو شود .

 

 

لوگو چیست ؟

به طور کلی طراحی لوگو شکل خلاصه شده ی موضوع ،همراه با حفظ زیبایی و سادگی است
مهم ترین خصوصیت هر لوگو در عین زیبایی و سادگی ، منحصر به فرد بودن آن است. در طراحی لوگو نباید از بقیه طرح ها الگو برداری کرد . زیرا که لوگوی شما تکراری محسوب میشود و هیچگاه تاثیری که یک لوگوی منحصر بفرد برروی ذهن ها میگذارد ، لوگویی که ایده آن از طرح های بقیه گرفته شده اینکار را نمیکند .

 

انواع لوگو

به طور کلی سه دسته لوگو وجود دارد

نوشتاری _ لوگو تایپ یا مونوگرام
تصویری _ پیکتوگرام و آرم
نوشتاری_ تصویری

.که با توجه به نام شرکت یا فرد یا نوع فعالیت بهترین گزینه برای طراحی انتخاب می شود
 

چرا طراحی لوگو اهمیت دارد ؟

یک لوگو یا نشانه موفق به سرعت نگاهها را به خود جذب می کند و بر مخاطبان تاثیر میگذارد
سادگی و اختصار مهم ترین خصوصیات لوگو است،یک لوگوی استانداردبی هیچ کلام و توضیح
مفهوم را به مخاطب انتقال می دهد و موضوع آن قابل تشخیص می باشد
طراحی لوگو و آرم از مهم ترین شاخه های رشته گرافیک محسوب می شود و معرف هویت و فعالیت
یک مجموعه ، شخص یا شرکت است.در اکثر تبلیغات تجاری و اداری اولین چیزی که نگاه مخاطبان را به خود جذب می کند لوگوی آن است بنابراین لوگو ابزار با ارزشی برای شناختن هویت شرکت به حساب می آید و داشتن یک لوگوی قدرتمند کمک میکند تا مشتریان شما به آسانی برند شما را شناسایی کنند.

بنابراین هرشرکتی باید برای کار خود یک لوگو طراحی کند . و اینکار را به دست یک طراح خبره و چیره دست واگذار کند

 

دقت کنید که پس از طراحی ، فایل  psd لوگو را داشته باشید . این فایل همیشه به کار شما خواهد آمد.
 

 در زیر میتوانید نمونه لوگو هایی که ما طراحی کرده ایم را ببینید .

 

روش طراحی لوگو شیراز چگونه است؟
ما ابتدا کار شما را آنالیز میکنیم و نیازهای شما را سنجش می کنیم . سپس چند طرح کلی را به شما پیشنهاد می دهیم و با توجه به انتخاب شما جزئیات طراحی را تکمیل میکنیم .

[ دوشنبه 25 آذر 1398 ] [ 18:18 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


امداد خودرو شیراز

 

امداد خودرو شیراز ، حمل خودرو شیراز ، یدک کش شیراز

 

 

حمل خودرو در شیراز

09173102924

 

خدمات امداد خودرو در شیراز شامل موارد زیر است :

 

امداد خودرو در شیراز

حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور با بیمه و بارنامه رسمی

یدک کش در شیراز

حمل و نقل درون شهری انواع خودرو (خاموش ، صفر ، آفرود ، ون ، کلاسیک ، تصادفی و ...)

امداد باطری در شیراز

اعزام مکانیک در محل با لوازم یدکی دیاگ بصورت شبانه روزی در شیراز

خودرو بر در شیراز

 

مجهز به مجتمع تعمیرگاهی ، صافکاری ، نقاشی ، مکانیکی ، تنظیم موتور ، برقکاری، تراشکار با کادری مجرب و متعهد

 

 

امداد شیراز ، امداد در شیراز ، امداد خودرو در شیراز ، حمل خودرو در شیراز ، حمل اتومبیل شیراز ، حمل اتومبیل در شیراز ، حمل با یدک کش شیراز ، حمل با یدک کش در شیراز ، امداد خودرو شبانه روزی در شیراز ، امداد خودرو شبانه روزی شیراز ، حمل خودرو صفر شیراز ، حمل خودرو صفر در شیراز ، حمل خودرو خاموش شیراز ، حمل خودرو خاموش در شیراز ، حمل خودرو تصادفی شیراز ، حمل خودرو تصادفی در شیراز ، حمل خودرو آفرود شیراز ، حمل خودرو آفرود در شیراز ، حمل خودرو ون شیراز ، حمل خودرو ون در شیراز ، حمل خودرو کلاسیک شیراز ، حمل خودرو کلاسیک در شیراز ، حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور در شیراز ، حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور شیراز ، امداد باطری شیراز ، امداد باطری در شیراز ، اعزام مکانیک شیراز ، اعزام مکانیک در شیراز ، اعزام مکانیک در محل شیراز ، اعزام مکانیک در محل در شیراز ، اعزام مکانیک در محل بصورت شبانه روزی شیراز ، اعزام مکانیک در محل بصورت شبانه روزی در شیراز ، حمل و نقل درون شهری انواع خودرو شیراز ، حمل و نقل درون شهری انواع خودرو در شیراز ، خودروبر شیراز ، خودروبر در شیراز ، خودرو بر شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر کفی شیراز ، خودرو بر کفی شیراز ، خودروبرشیراز ، ماشین بر شیراز ، کفی کش خودرو شیراز ، کفی خودرو سوار شیراز ، کفی خودروسوار شیراز ، نیسان چرخگیر شیراز ، امدادخودرو شیراز ، کفی خودرو بر شیراز ، شماره خودرویر شیراز ، شماره خودرو بر شیراز ، تعمیر در محل شیراز ، امداد خودروبر شیراز ، امداد خودروسوار شیراز ، خودروبر شبانه روزی شیراز ، خودروبرسیار شیراز ، امداد خودرو سیار شیراز ، امداد خودرو بر شیراز ، کفی کش شیراز ، جابجایی خودرو شیراز ، جابجایی خودرو در شیراز ، حمل و نقل خودرو شیراز ، حمل و نقل خودرو در شیراز ، خودرو بر کفی در شیراز ، شماره امداد خودرو شبانه روزی شیراز ، تصادفی شیراز

[ شنبه 23 آذر 1398 ] [ 11:51 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


بهینه سازی سایت در شیراز

بهینه سازی سایت در شیراز

 

الگوریتم های جستجو هر روز بر اساس کیفیت محتوای و طراحی سایت در شیراز بهتر و بهتر می شود. با طراحی سایتی که  بتوان با کار کردن روی سئو آن در صفحه اول گوگل قرار گرفت شانس بیشتر دیده شدن توسط کاربران را خواهید داشت. با قرار گرفتن در صفحه اول موتور های جست و جو و حضور موثرتر در دنیای اینترنت زمینه توسعه کاری شما افزایش میابد. اهمیت سئو  و بهینه سازی سایت در شیراز به اندازه خود طراحی سایت شیراز مهم و پررنگ می باشد .

[ چهارشنبه 13 آذر 1398 ] [ 13:00 ] [ حامد نظرزاده ]

[ ]


صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد